Для кожного пацієнта

Компанія Nobel Biocare пропонує близько 3000 найменувань продукції, які розроблені для більш якісного лікування пацієнтів. А чи потрібно так багато? Чи потрібні імплантати з різним дизайном, кожен у декількох варіантах діаметру і довжини? Ми впевнені, що так. І ми плануємо й надалі вдосконалювати і розширювати наш асортимент.

Концепція «від кореня до зуба»

Незалежно від показань, чи то відсутність одного зуба в боковому відділі, високоестетична реставрація у фронтальному відділі або повне протезування для відновлення жувальної функції та мовлення, в нашому асортименті є рішення для кожного з цих випадків.

Ми пропонуємо імплантати для будь-яких показань і вподобань лікаря: коренеподібні та з паралельними стінками, з фрезерованою і шорсткуватою шийкою, а також з трьома видами з’єднань. Ми пропонуємо стандартні тимчасові та постійні абатменти, а також індивідуальні ортопедичні рішення CAD/CAM.

Наш асортимент охоплює все необхідне для досягнення оптимального функціонального та естетичного результату: від постійних абатментів і коронок з гвинтовою фіксацією до незнімних і умовно знімних повних і часткових конструкцій. Ми також можемо запропонувати повний спектр інструментів та обладнання для безпечного та ефективного виконання всіх етапів лікування.

#

Цифрове рішення для діагностування

Унікальна технологія, на якій засновано програмне забезпечення NobelClinician, дає можливість об’єднати інформацію про анатомію твердих і м’яких тканин і всі візуальні дані, необхідні для оптимального планування лікування. Інтуїтивно зрозуміле і точне програмне забезпечення дає змогу отримати передбачувані результати лікування, скоротити час хірургічного втручання, а також — за використання як засобу комунікації з пацієнтом — підвищити кількість згод на лікування.

#