Гарантія

pdf Завантажити гарантійну анкету PDF, 431 Кб

ГАРАНТІЙНА ПРОГРАМА НА ПРОДУКТИ NOBEL BIOCARE

Постачальник надає гарантії на певні продукти Nobel Biocare. Умови та положення цих гарантій визначені в цій Гарантійній програмі Nobel Biocare (Гарантійна програма).

1. ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОСОБИ, ЯКА ЗДІЙСНЮЄ ЛІКУВАННЯ У ПОКУПЦЯ

1.1. Довічна гарантія на імплантати:

Постачальник гарантує заміну будь-якого імплантату Nobel Biocare в разі його відторгнення кістковою тканиною. Постачальник гарантує безкоштовну заміну імплантату, а також ортопедичних компонентів Nobel Biocare, встановлених на імплантат на момент відторгнення, таким же імплантатом і такими ж ортопедичними компонентами Nobel Biocare, які були встановлені на імплантат на момент відторгнення (зміни можуть бути пов’язані тільки з діаметром або довжиною).

1.2. Довічна гарантія на ортопедичні компоненти

Постачальник гарантує безкоштовну заміну будь-якого ортопедичного компоненту Nobel Biocare, за винятком тимчасових або попередніх, аналогічним ортопедичним компонентом. Крім заміни пошкодженого ортопедичного компоненту Nobel Biocare, компанія Nobel Biocare безкоштовно замінить будь-який нетимчасовий і непопередній ортопедичний компонент Nobel Biocare або імплантат Nobel Biocare, на яких встановлено пошкоджений ортопедичний компонент, ортопедичним компонентом Nobel Biocare або імплантатом Nobel Biocare, якщо відповідний ортопедичний компонент або імплантат вимагає заміни при заміні іншого ортопедичного компоненту Nobel Biocare.

1.3. 10-річна гарантія на абатменти Nobel Biocare на імплантатах сторонніх виробників

Якщо нетимчасовий і непопередній абатмент встановлюється на імплантати сторонніх виробників (НЕ Nobel Biocare), термін гарантії, зазначений вище в пункті 1.2, скорочується до десяти (10) років з дати встановлення абатмента на імплантат іншого виробника.

1.4. Гарантія на Продукти NobelProcera і Продукти Procera

Для Продуктів NobelProcera і Продуктів Procera Постачальник гарантує безкоштовну заміну будь-якого нетимчасового і непопереднього Продукту NobelProcera або Продукту Procera протягом 5 (п’яти) років після встановлення в ротовій порожнині пацієнта. Крім заміни пошкодженого Продукту NobelProcera або Продукту Procera, Постачальник також гарантує безкоштовну заміну будь-якого іншого нетимчасового і непопереднього ортопедичного компоненту Nobel Biocare або імплантату Nobel Biocare, на яких було встановлено пошкоджений продукт NobelProcera або Продукт Procera, ортопедичним компонентом Nobel Biocare або імплантатом Nobel Biocare, якщо заміна відповідного ортопедичного компоненту або імплантату буде потрібна в ході заміни Продукту NobelProcera або Продукту Procera. Ця гарантія не поширюється на замкові кріплення (основні і вторинні частини) і райдери для балочної конструкції на імплантатах NobelProcera.

1.5. Заміна імплантатів сторонніх виробників

Постачальник пропонує заміну імплантату стороннього виробника безкоштовним імплантатом NobelReplace на наступних умовах:

1.5.1. Імплантат стороннього виробника був встановлений після підтвердження його безпеки та ефективності не менше ніж дворічним клінічним дослідженням цього імплантату, встановленого не менше ніж десяти пацієнтам, з публікацією результатів дослідження в рецензованому журналі.

1.5.2. Продукт NobelProcera або продукт Procera був встановлений на імплантат стороннього виробника після 1 березня 2010 р.

1.5.3. Гарантія на імплантат стороннього виробника, надана цим виробником, недійсна, тому що на цьому імплантаті стороннього виробника використовувався Продукт NobelProcera або Продукт Procera.

1.5.4. Особа, яка проводить лікування у Покупця, надає Постачальнику копію відмови стороннього виробника від гарантії на імплантат, виготовлений цим виробником.

1.5.5. Особа, яка проводить лікування у Покупця, надає Постачальнику документацію по конкретному клінічному випадку, включаючи попередні рентгенологічні дані, післяопераційні рентгенологічні дані, наступні контрольні рентгенологічні дані, знімок імплантату стороннього виробника на день видалення, віддалений імплантат стороннього виробника, а також Продукт NobelProcera або Продукт Procera.

2. СПЕЦІАЛЬНА ГАРАНТІЯ ПАЦІЄНТУ

НА БАЛКОВУ КОНСТРУКЦІЮ NOBELPROCERA З ОПОРОЮ НА ІМПЛАНТАТИ

Для балкової конструкції NobelProcera з опорою на імплантати (гарантійна картка пацієнта) Постачальник гарантує пацієнтові безкоштовну заміну пошкодженої балкової конструкції NobelProcera з опорою на імплантати протягом 5 (п’яти) років з дати встановлення в порожнині рота пацієнта. Ця гарантія не поширюється на замкові кріплення (основні і вторинні частини) і райдери для балкової конструкції NobelProcera з опорою на імплантати.

3. ОБСЯГ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

Будь-яка гарантія за гарантійною програмою обмежується заміною пошкодженого продукту і додаткових компонентів (імплантатів і ортопедичних компонентів відповідно). Гарантія також включає в себе вартість відправки одного або декількох продуктів Замовнику. Постачальник не компенсує Покупцю або пацієнту Покупця вартість будь-яких додаткових компонентів, інструментів і лікування, а також інші витрати, що виникають у зв’язку з заміною пошкодженого продукту. Якщо який-небудь продукт, який підлягає заміні за цією гарантійною програмою, вже недоступний на ринку, вибирається альтернативне рішення.

4. ПРАВО НА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

4.1. Для отримання гарантійного обслуговування Особа, яка проводить лікування у покупця, повинна:

− використовувати в даному клінічному випадку з продуктом Nobel Biocare тільки оригінальні хірургічні та ортопедичні компоненти Nobel Biocare, включаючи імплантати, заглушки, формувачі ясна, постійні абатменти, ортопедичні гвинти, ортопедичні циліндри, коронки, мостоподібні протези і балки;

− проводити лікування відповідно до рекомендацій і інструкцій компанії Nobel Biocare, опублікованими на момент лікування, і відповідно до загальноприйнятої стоматологічної практики, а також не використовувати ніякі протипоказані імплантаційні і реставраційні технології;

− переконатися в тому, що пацієнт дотримується загальноприйнятих правил і стандартів гігієни порожнини рота. У разі наявності у Пацієнта зубних імплантатів рекомендується перевіряти стан порожнини рота пацієнта два рази в рік;

− на момент подання анкети за претензією про відторгнення імплантату (по Гарантії), руйнування імплантату або пошкодження компонента NobelProcera рахунок пацієнта в Nobel Biocare не повинен мати заборгованостей, тобто всі платежі на адресу компанії Nobel Biocare або будь-якої її дочірньої компанії повинні здійснюватися своєчасно;

− для Продуктів NobelProcera і Продуктів Procera Замовник повинен дотримуватися інструкцій по роботі з матеріалами і процедури Nobel Biocare, опубліковані на момент підготовки, проектування і остаточної обробки.

Будь-яке недотримання вищевказаних пунктів робить гарантії за цією Гарантійною програмою недійсними.

4.2. Постачальник не зобов’язаний надавати гарантії за цією Гарантійною програмою на який-небудь продукт Nobel Biocare, якщо відторгнення або пошкодження сталося в результаті травми або з вини самого пацієнта.

4.3. Ця Гарантійна програма не поширюється на продукти, спеціально виготовлені або модифіковані на прохання Покупця, а також на тимчасові системи імплантатів.

5. ПРЕТЕНЗІЇ

5.1. Для пред’явлення претензії в рамках цієї Гарантійної програми в зв’язку з відторгненням імплантату (Гарантія) або руйнуванням імплантату необхідно відправити підписану та заповнену анкету за претензією, а також сам імплантат і інші компоненти, встановлені на ньому Особою, яка проводить лікування у Покупця, в Постачальнику протягом трьох (3) місяців після відторгнення або пошкодження. Обов’язково додайте до претензії рентгенівський знімок імплантату, що вийшов з ладу. Перед відправкою імплантату й інших компонентів, що використовувалися при лікуванні, переконайтеся в тому, що вони пройшли стерилізацію.

5.2. Претензії по Продуктів NobelProcera і Продуктів Procera повинні відправлятися за допомогою програмного забезпечення NobelProcera з вихідними іменами файлів і відповідними кодами претензій. Для мостоподібних протезів NobelProcera необхідно заповнити анкету за претензією.

6. ЗМІНА АБО ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ГАРАНТІЙНОЇ ПРОГРАМИ

Постачальник може в будь-який момент змінити цю Гарантійну програму або припинити її дію повністю або частково. Зміни або припинення дії Гарантійної програми не торкнуться гарантії за цією Гарантійною програмою на продукти, встановлені до внесення змін або припинення дії Гарантійної програми.

7. ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙНОЇ ПРОГРАМИ

ВСІ ГАРАНТІЇ, ЩО НАДАЮТЬСЯ, ОПИСАНІ ВИЩЕ В РОЗДІЛАХ 1 І 2. ПОСТАЧАЛЬНИК НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ІНШИХ ГАРАНТІЙ НА КОМПОНЕНТИ NOBEL BIOCARE (ВКАЗАНИХ ПРЯМО АБО ТАКИХ, ЩО МАЮТЬСЯ УВАЗІ, ПИСЬМОВО АБО УСНО), У ТОМУ ЧИСЛІ СЕРЕД ІНШОГО БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ЯКОСТІ АБО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ.

Постачальник також не несе жодної відповідальності перед Особою, яка проводить лікування у Покупця, за втрату доходів і прибутку, невідповідність роботи лікаря загальноприйнятим стандартам стоматологічної практики, а також за інші прямі, непрямі, випадкові або подальші збитки, понесені у зв’язку з конструкцією, складом, станом, використанням або характеристиками компонентів Nobel Biocare.

8. ЗАСТОСУВАННЯ ГАРАНТІЇ

Гарантії за цією Гарантійною програмою надаються виключно особам, які проводять лікування у Покупця, які відповідають усім вимогам Гарантійної програми, і не поширюються на інших осіб або організації, включаючи будь-якого пацієнта, за винятком гарантії, що надається безпосередньо пацієнту відповідно до вищезазначеного розділу 2.

9. ПОВНОТА УГОДИ

Постачальник не дає ніяких гарантій і не бере на себе жодних зобов’язань по продуктах Nobel Biocare, крім тих, які визначені в цьому документі. Ця Гарантійна програма повністю визначає умови надання гарантій і замінює собою всі попередні угоди і домовленості щодо предмета цього документа.